Wybielanie

Stosujemy skuteczny system wybielania, który naprawia szkliwo i wybiela nawet do 7-8 odcieni! Proces składa się z trzech etapów: usuwania plam, wybielania oraz naprawy szkliwa. Dla pacjentów zainteresowanych zastosowaniem nakładek wybielających, również przygotowaliśmy metodę gwarantującą wspaniałe efekty. Brzmi ciekawie? Zapraszamy do kontaktu z nami i do odwiedzenia Delion!

Specjaliści Od Wybielania

Wybielanie zębów jest elementem stomatologii estetycznej. W procesie poprawiania wizerunku i udoskonalania uśmiechu naszych pacjentów, posługujemy się najnowocześniejszymi rozwiązaniami i metodami. Wybielanie zębów polega na rozjaśnianiu, za pomocą odpowiednich preparatów, które zawierają środki o charakterze wybielającym!

Dzięki naszym specjalistom i stosowanym środkom, zabiegi wykonywane w Delion są skuteczne i w pełni spełniają oczekiwania naszych pacjentów. Zależnie od potrzeb, oferujemy specjalne sesje profesjonalnego wybielania, które odbywają się w gabinetach Delion – bądź też specjalnie wykonane przez naszych stomatologów nakładki wybielające, które można stosować w domu. W obu przypadkach niezbędny jest kontakt ze specjalistą, aby w odpowiedni sposób dobrać sposób, metodę i narzędzia do osiągnięcia oczekiwanego efektu. Wybielanie zębów w Białymstoku? Zapraszamy do Delion!

Zobacz Co Leczymy W Naszej Klinice

Nasi klienci są dla nas priorytetem, oferujemy wysokiej jakości usługi stomatologiczne z zespołem specjalistów. Więcej szczegółów na temat naszych usług poniżej.


CHIRURGIA


DZIECIĘCA


PROTETYKA


ENDODONCJA


ESTETYCZNA


WYBIELANIE


ZACHOWAWCZA


PROFILAKTYKA

Możesz zadzwonić do rejestracji 793 760 648 Pn – Pt 9.00 – 19.00, lub napisać e mail gabinet@delion-stomatologia.pl