Profilaktyka i Higiena

Przygotowaliśmy również szereg informacji, pozwalających lepiej zrozumieć istotę dbania o zęby. Wierzymy, że dzięki Delion świat staje się lepszy – bo zdrowszy i bardziej uśmiechnięty. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Do zobaczenia na wizytach!

Specjaliści Od Profilaktyki i Higieny

Misją Delion jest najlepsza możliwa opieka, oraz budowanie świadomości naszych pacjentów w zakresie profilaktyki i higieny jamy ustnej. Dzięki właściwemu podejściu, przyjaznej atmosferze, doskonałej jakości i ogromnej wiedzy, możemy nie tylko leczyć – ale także doradzać naszym pacjentom.

Przygotowaliśmy pełne instrukcje dotyczące zabiegów higienizacyjnych, takich jak: szczotkowanie zębów, nitkowanie przestrzeni międzyzębowych, irygacja, stosowanie płukanek i wiele innych. Doradzamy także, jak stosować odpowiednią dietę, sprzyjającą utrzymaniu uzębienia w najlepszej możliwej kondycji. Konsultacje, których udzielamy, pozwalają na utrzymanie jamy ustnej w doskonałym stanie i szybkie reagowanie na ewentualne objawy chorobowe.

Zobacz Co Leczymy W Naszej Klinice

Nasi klienci są dla nas priorytetem, oferujemy wysokiej jakości usługi stomatologiczne z zespołem specjalistów. Więcej szczegółów na temat naszych usług poniżej.


CHIRURGIA


DZIECIĘCA


PROTETYKA


ENDODONCJA


ESTETYCZNA


WYBIELANIE


ZACHOWAWCZA


PROFILAKTYKA

Możesz zadzwonić do rejestracji 793 760 648 Pn – Pt 9.00 – 19.00, lub napisać e mail gabinet@delion-stomatologia.pl