Protetyka

Oferujemy korony ceramiczne na tlenku cyrkonu, licówki ceramiczne, wkłady onlay, wkłady koronowo – korzeniowe, wykonujemy mosty ceramiczne lub korony na implancie zębowym. W przypadku konieczności odtworzenia kilku – lub większej ilości zębów, Delion w efektowny i bezpieczny sposób zapewnia protezy szkieletowe (częściowe lub całkowite), bądź też protezy na implantach. Protezy w Białymstoku? Tylko w Delion. Licówki w Białymstoku? Tylko w Delion. Profesjonalna opieka? Wyłącznie w Delion. Zapraszamy!

Specjaliści Od Protetyki

Odbudowywanie utraconych lub zniszczonych zębów jest istotne nie tylko ze względów estetycznych. Oprócz pięknego wyglądu, w Delion dbamy o przywrócenie pełnego komfortu w jamie ustnej pacjenta.

Jeżeli szukamy profesjonalnego protetyka Białystok oferuje wielu specjalistów – nasze doświadczenie i dbałość o to, by zabiegi były całkowicie nieodczuwalne dla pacjenta – czynią z Delion gabinet pierwszego wyboru. Odtwarzamy zęby na bazie naturalnych, tytanowych implantów, co wpływa na świetny efekt i w pełni naturalne odczucia – tak jakby ząb był zupełnie prawdziwy. Protezy zębowe w Białymstoku Delion oferuje jako wyspecjalizowany gabinet stomatologiczny z bogatym zapleczem i zespołem prawdziwych specjalistów.

Zobacz Co Leczymy W Naszej Klinice

Nasi klienci są dla nas priorytetem, oferujemy wysokiej jakości usługi stomatologiczne z zespołem specjalistów. Więcej szczegółów na temat naszych usług poniżej.


CHIRURGIA


DZIECIĘCA


PROTETYKA


ENDODONCJA


ESTETYCZNA


WYBIELANIE


ZACHOWAWCZA


PROFILAKTYKA

Możesz zadzwonić do rejestracji 793 760 648 Pn – Pt 9.00 – 19.00, lub napisać e mail rejestracjat@delion-stomatologia.pl