Opinie

Nasze przypadki i historie pacjentów

Joanna.P.
Polecam z całego serducha ❤️ Pani Justyna jest najlepsza w tym co robi. Pomogła mi przed ślubem zaleczyć mój ząbek było szybko i sprawnie. A najwazniejsze że zawsze dobrze doradzi ????????
Szymon
Bardzo szybki fajny kontakt i fajne przypomnienia o terminie wizyty nie sposób o niej zapomnieć. Podejście Pani Doktor bardzo profesjonalne, na pewno jeszcze tam wrócę, polecam.
kzubrycka73
Najlepszy lekarz stomatologii w Bialymstoku od 16 lat związani jestesmy z nasza panią doktor ,cudowny człowiek, doskonała specjalistka w swojej dziedzinie nie wyobrażam sobie zmiany polecam wszystkimten gabinet.
Zenon Krzywosz
Cieszę się,że chociaż w bardzo dojrzałym wieku trafiłem do Pani dr Justyny.Cierpliwa,pogodna,emanuje spokojem i profesjonalizmem.Zapominasz,że jesteś u stomatologa.Nigdy żadnego bólu.Super delikatna,miła obsługa i z pełnym zaufaniem poddajesz się leczeniu jak relaksowi.Dla mnie to Mistrzostwo Świata.Bardzo,bardzo dziękuje. Z uszanowaniem-Zenon Krzywosz
Anie Brzydowska
Jestem bardzo zadowolona z leczenia, w końcu znalazłam świetnego specjalistę. Pani doktor jest konkretna, miła, zna się na swojej pracy i wykonuje ją niezwykle rzetelnie, polecam!
Wojtek
Pani dr Justyna Kos to profesjonalistka pod każdym względem. Znieczulenie podane bezboleśnie a i samo leczenie bardzo dokładne i zero bólu. Polecam wszystkim a sam napewno wrócę z wielką przyjemnością.
Joasia
To była moja pierwsza wizyta u Pani Justyny. Każdy ząb sprowadzony po kolei bardzo dokladnie. Wyznaczony kierunek działania i piersze leczenie .Rzetelnie, profesjonalnie, czuć że się jest w dobrych rękach. Zapowiada się długa współpraca. Szczerze polecam-Asia
Krzysztof S
Bardzo miło, profesjonalnie i skutecznie. Leczenie zębów staje się przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. Polecam każdemu Panią Doktor!
Asia.M
Pani Doktor konkretna a przy tym bardzo przyjemna,naturalna. Ząbek zaleczony bezboleśnie i bez stresu. Na pewno skorzystam ponownie w razie potrzeby.
Łukasz
Wizyta przebiegła bardzo miło i profesjonalnie. Wszystko było dokładnie wyjaśnione, a samo leczenie nie przyniosło żadnego bólu. Polecam!
magda.kalinowska
Pełen profesjonalizm, bezbolesne leczenie i sympatyczne podejście do pacjent.Polecam i dziękuję za opiekę !
k.gryc
Niezmiennie polecam. Znakomita dentystka!!! Jezeli ktoś poszukuje pomocy w tym zakresie, pani Justyna jest najlepszym wyborem!